پنج فروند هواپیمای ATR72-600 به ناوگان هما پیوست

دکتر شرفبافی، رییس هیات مدیره و مدیر عامل هواپیمایی “هما” در مراسم ورود هواپیماهای ATR گفت:

‌این 5 فروند هواپیما از فرودگاه تولوز فرانسه پرواز کردند و بدون سوخت‌گیری در هیچ کشور اروپایی وارد ایران شدند و سپس در فرودگاه ارومیه سوخت‌گیری کرده و به فرودگاه مهر آباد آمدند که کاری فوق‌العاده بود.

 

وی افزود: ما 8 روز کاری فرصت داشتیم این هواپیماها را تحویل بگیریم. این کار ما به جهانیان ثابت کرد که “ما می‌توانیم”
مدیر عامل هواپیمایی “هما” با بیان این مطلب که در جلسات کارشناسی هواپیماهای برجامی مدام به ما می‌گفتند مگر می‌توانید مشکل را حل کنید؟ ، اظهار داشت: ما هم می‌گفتیم یا راهی خواهیم یافت و یا راهی خواهیم ساخت؛ چرا که راه نظام جمهوری اسلامی ایران بن‌بست ندارد و خدا را شاکریم که توانستیم در این شرایط ویژه سیاسی, کاری برای مردم کرده باشیم.

وی بیان داشت:‌ تصمیم‌ ما این است که برای توسعه ناوگان ایران ایر متوقف نشویم؛ نظام مقدس جمهوری اسلامی با تدبیر و اراده در مقابل تهدیدات بین‌المللی با منش مذاکره و صلح به خوبی گام برداشته است.

.سرکار خانم دکتر شرفبافی در ادامه گفت: ما با وجود ابطال مجوز فروش ATR به ایران توانستیم با فرانسوی‌ها و ایتالیایی‌ها جلسات متعدد برگزار کنیم و مجوز تحویل هواپیماهای ساخته شده را بگیریم و هم اینک منتظر ورود بقیه شاپرک‌های “هما” هستیم.
وی اظهار داشت: ‌در تحویل این ATRها اروپا نشان داد اگر بخواهد می‌تواند از همه شرکت‌های اروپایی حمایت کند.

مدیرعامل ایران ایر ادامه داد: ایران ایر یک سال است از این ATRها استفاده می‌کند که از بهترین بهره‌برداران منطقه به شمار می‌رود؛ امیدواریم مسیر بازرگانی بهینه این هواپیماها اجرایی شود و این هواپیماها قطعا در کل منطقه توسعه ایجاد می‌کنند.

3 دیدگاه برای “پنج فروند هواپیمای ATR72-600 به ناوگان هما پیوست

  1. این دقیقاً همان چیزی است که من به دنبالش بودم ، خیلی ممنون از این آموزش ها

    1. خوب است که این موضوع را برای مشاغل من امتحان کنید

  2. چه مقاله خوبی است این باعث می شود بیشتر و بیشتر مطالعه کنم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *